fbpx

Lokallag

LKB er engasjert over hele Norge 

Norge er et langstrakt land, og det kan være forskjeller geografisk for hvilke tilbud vi har akkurat du bor.  

Det vanligste er å være hovedmedlem der du har bostedsadresse. Du kan være sidemedlem i andre lokallag, for å følge deres aktiviteter også.  
Det koster 350,- i året for å være medlem i LKB. Hvis du ønsker å være medlem i flere lokallag så er det 40,- i året per sidemedlemskap. Det er ingen grenser for hvor mange lokallag du kan være medlem i. 
Du kan melde deg inn her. 

Vi har lokallag eller kontaktpersoner i alle fylker i Norge : 

Lokallag:Styreleder/kontaktperson:e-post:
LKB AgderÅse Schanke Andersenagder@lkb.no
LKB AkershusMona Lundbyakershus@lkb.no
LKB BuskerudLenny A. Moholdtbuskerud@lkb.no
LKB FinnmarkMonika Lill Grøtte/ Siv Hege Lissnerfinnmark@lkb.no
LKB HordalandEirin Mohordaland@lkb.no
LKB InnlandetEllen Johanne N. Hodestølinnlandet@lkb.no
LKB Møre og RomsdalOlea Anett Syltemoreogromsdal@lkb.no
LKB NordlandJeanette Elise K. Furenordland@lkb.no
LKB OsloVibeke Helander Bolstadoslo@lkb.no
LKB RogalandCecilie Eiderogaland@lkb.no
LKB Sogn og FjordaneHugrún Fedøysognogfjordane@lkb.no
LKB TelemarkInga-Lill Gabrielsentelemark@lkb.no
LKB TromsMaria Edvardsentroms@lkb.no
LKB TrøndelagMarthe Kristin Haugantrondelag@lkb.no
LKB VestfoldSol-Hege Nathalie Kottevestfold@lkb.no
LKB ØstfoldEvelyn Baklundostfold@lkb.no
Vi tilbyr hjelp til selvhjelp i hele landet, gjennom vår samtaletjeneste som du finner her.

Denne nettsiden bruker cookies. Ved å gå inn på denne siden aksepterer du vår bruk av cookies.  Du kan lese vår personvernerklæring her...

Skroll til toppen